button_phone

N11 Entegrasyon

N11 entegrasyon paketleri ile yazılım arasında ürün, sipariş ve müşteri kartlarının senkronizasyonunuzu sağlayabilirsiniz. N11 Entegrasyonunda kullanabileceğiniz üç ayrı özellik bulunmaktadır.

N11 üzerinde bulunan ürünlerinizi otomatik olarak entegrasyon yazılımına, buradan da n11,hepsiburada,gittigidiyor, trendyol, epttavm ,sanalpazar ve yurt içi kargo gibi entegre çalışmak istediğiniz tüm platformlara entegrasyon sağlayabiliriz. Entegrayon yazılımı üzerinde yer alan ürünlerinizi dilerseniz olduğu gibi, dilerseniz de resim, açıklama, marka, ürün adı, stok miktarı gibi alanları düzenleyerek ya da değiştirerek de entegrasyon yazılımı ile aktarabilirsiniz.

Bu entegrasyon yazılımı ile n11 arasında ister dakikalık ister saatlik veya anlık senkronizasyon sağlar.
Aynı anlık senkronizasyon entegrasyon yazılımı ile sanal mağazalarınız arasında da geçerlidir.

Yazılım üzerinden entegrasyon ile aktarılmış ürünlerde yine bu entegrasyonla yapacağınız değişiklikler kısa süre içinde pazaryerlerinde yer alan mağazalarınıza da yansır. Bu sayede yazılım üzerinde yaptığınız stok ve fiyat değişiklikleri otomatik olarak sanal mağazalarınıza aktarılır. Böylece fiyat veya stok bilgisinin güncel olmamasından kaynaklı hatalı satış olasılığınız minimuma iner. Birden fazla mağazanız varsa, herhangi bir mağazadan satış yaptığınızda diğer mağazalarınızda o ürünün stok miktarı otomatik olarak güncellenir.

Birden fazla mağazanız varsa, herhangi bir mağazadan satış yaptığınızda diğer mağazalarınızda o ürünün stok miktarı otomatik olarak güncellenir.

Türkkep e-fatura, e-arşiv sağlayıcısı iş ortağı olarak Mikro entegratörüyüz.

10 yılı aşkın mikro erp tecrübemizden faydalanın.