button_phone

Özel Uygulama Geliştirme Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamalara geçiş yapmak, işletmenizin operasyonlarını kolaylaştırmaya, müşterilere değer katmaya ve Big Data ile başa çıkmaknıza yardımcı olur.Var olan müşterilerilere yada yeni müşteriye ulaşmak isteyen firmalar ise,mobil uygulama geliştirme yöntemlerinden faydalanarak müşteri potansiyelini artırmada başarılı olabilmektedirler.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Mobil cihazların kullanımı günümüzde hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. iOS ve Android gibi mobil platformlar artık web sitelerini çeşitli uygulamalar ile birlikte çalıştırabiliyorlar. Yeni potansiyel müşterilerine ya da mevcut müşterilerine ulaşmak isteyen firmalar ise, mobil uygulama geliştirme yöntemlerinden yararlanarak, daha kuvvetli bir tanıtım ile birlikte kurumsal iletişimlerini güçlendiriyorlar.

Mobile Uygulama Geliştirme Platformlarımız

Native development

iOS Uygulama Geliştirme

API entegrasyonundan ARKit çözümlerine kadar - iOS mobil uygulama geliştirme ve Swift'deki kapsamlı uzmanlığımız, Apple'ın hayranlarının yüksek taleplerini karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Android Uygulama Geliştirme

Uygulamanız sürekli olarak tüm cihazlarda çalışacak ve mevcut tüm Android teknolojilerini kullanacaktır. Android mobil uygulama geliştirme platformu, platform 2008'de piyasaya sürüldükten hemen sonra bizim temel güçlerimizden biri haline geldi.

Hibrit Uygulama Geliştirme

Hibrid Uygulama Geliştirme

Platformlar arası web tabanlı uygulamalar oluşturmanıza, WebSockets ile gerçek zamanlı veri senkronizasyonu oluşturmanıza, bir Proof-of-Concept uygulaması oluşturmanıza ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olabiliriz. Size güvenli bir IoT altyapısı oluşturmanın yanı sıra size hızlı ve güvenilir bir arka plan oluşturabiliriz.

Native App Development

% 50'ye kadar kod yeniden kullanan yerel uygulamalar,% 90'a kadar paylaşılan kod, karmaşık istemci-sunucu uygulamaları ve Syncfusion üzerinden veri görselleştirme ile oluşur - bunlar, Xamarin mobil uygulama geliştirme teklifimizin temel taşlarıdır.