button_phone

Entegrasyonlar

Entegrasyonlar

Pazar Yerleri Entegrasyonu ve Muhabasebe entegrasyonlarımız sayesinde en popüler e-ticaret siteleri ve pazaryerleri ile tam entegre çalışabilirsiniz. Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde size sunduğumuz özel arayüz üzerinden tüm mağazalarınızı tek bir arayüzden pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

n11.com , gittigidiyor.com, hepsiburada.com, epttavm, trendyol.com , B2b Siteleri , B2c Siteleri, XML, TXT, CSV, XLS, Veritabanaları, Okunabilir tüm dosya formatları vb. sistemleri ile entegrasyon sağlanabilir.

Api Engtegrasyonları

N11 Entegrasyon

N11 pazar yerindeki envanterinizi, listeler, siparişler ve tek bir yerde kargo ile birlikte yönetin.

Hepsiburada Entegrasyon

Hepsiburada.com yayınladığınız ürünleri , aldığınız siparişleri, gönderilecek kargolarınızı kolay bir şekilde eşleştirin.

Trendyol Entegrasyon

Trendyol Marketplace (Partner) API ile hızlı ürün aktarma, kolay sipariş ve stok yönetimi! entegrasyon üzerinden yapılabilmesine olanak verir.

Gittigidiyor Entegrasyon

Epttavm Entegrasyon

ePttAvm API Entegrasyonu ile ürün ekleme, anlık güncelleme, stok fiyat güncellemeleri, sipariş ekranı hepsi tek panelde.

Amazon Entegrasyon

Amazon'u kolay yoldan yönetin.Arti Global'in Amazon entegrasyonu, varlığınızı ve satış gücünüzü en yüksek çevrimiçi perakende pazarında etkili bir avantajla artırmanıza yardımcı olur.

Ebay Entegrasyon

Web mağazanız, ERP / MUHASEBE, Pos ve diğer arka uç sistemler ile ebay entegrasyonu.

Etsy Entegrasyon

Etsy, el sanatları ve antika ürünleri için lider pazardır. Artı Global ile entegre etmek, eBay listelerini kolayca oluşturabilmenizi, envanteri yönetebilmenizi ve etsy siparişlerini tek bir merkezi konumdan işleyebilmenizi sağlar.

Magento 1.x veya 2.x Entegrasyon

Satıcılar için en büyük zorluklardan biri envanter senkronizasyonudur. Artı Global ile Daha iyi sipariş ve envanter yönetimi için operasyonlarınızı merkezileştirmek üzere Magento 1.x veya 2.x için diğer tüm satış kanallarınızla senkronize halde tutun.

Nopcommerce Entegrasyon

Muhasebe Erp Entegrasyonları

Mikro Entegrasyon

Logo Go Entegrasyon

Logo Tiger Entegrasyon

Nebim Winner Entegrasyon

Nebim V3 Entegrasyon

Güneş Link Entegrasyon